Dzień Otwarty w SGR 2012 uznajemy za zakończony! :)

Aktualności • 28 kwietnia 2012


Za nami dzień otwarty w Studium Grafiki Reklamowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. 20. kwietnia 2012r. przybyli wraz z opiekunami uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą edukacyjną Studium, obejrzeć ciekawie zaaranżowane pracownie przy ul. Pionierów 10 oraz powstałe na zajęciach prace z rysunku, malarstwa, liternictwa, grafiki i grafiki komputerowej.

Na gości czekały również dodatkowe atrakcje. Młodzież mogła wykazać się spostrzegawczością przy układaniu puzzli malarskich oraz szukaniu różnic w specjalnie przygotowanych pracach graficznych, otrzymując na pamiątkę reklamową naklejkę lub pieczątkę z muchą – gadżetem SGR.

W Studium od ponad 20 lat kształcą się absolwenci szkół średnich oraz osoby dorosłe w zawodzie technika organizacji reklamy na wielu płaszczyznach: ekonomicznej, reklamowej, marketingowej, czy plastycznej. Nauka na wydziale dziennym lub zaocznym odbywa się w systemie semestralnym i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Absolwenci SGR uzyskują Międzynarodowy Certyfikat Europass honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Od wielu lat słuchacze Studium Grafiki Reklamowej mają jedne z najwyższych wyników zdawalności egzaminów zawodowych.

Oferta SGR jest skierowana nie tylko do osób wiążących swoją przyszłość z pracą na rynku reklamy, ale również do tych, którzy zastanawiają się, jaki wybrać zawód dla swojej dalszej kariery.

W roku szkolnym 2010/2011 w Zespole Szkół Ekonomicznych otwarto również klasę 4-letniego technikum (TOR) kształcącą absolwentów gimnazjów w zawodzie technika organizacji reklamy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym osobom za udział w tegorocznym „Dniu Otwartym w SGR”.

zapraszamy do galerii