Dzień Otwartych Drzwi w SGR 2011

Aktualności • 07 kwietnia 2011


Za nami dzień otwartych drzwi w Studium Grafiki Reklamowej. 6 kwietnia 2011r. przybyli wraz z opiekunami uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą edukacyjną Studium, obejrzeć ciekawie zaaranżowane pracownie przy ul. Pionierów 10 oraz powstałe na zajęciach prace z rysunku, malarstwa, liternictwa, grafiki i grafiki komputerowej.

Studium Grafiki Reklamowej jest jedyną w powiecie świdnickim policealną szkołą kształcącą w zawodzie technika organizacji reklamy w systemie dziennym i zaocznym. Nauka w Studium trwa dwa lata, a po jej zakończeniu absolwenci mogą podjąć pracę w atrakcyjnym i pożądanym na rynku zawodzie, jak również kontynuować studia na kierunkach ekonomicznych, marketingowych lub plastycznych.

Oferta jest kierowana także do gimnazjalistów. W roku szkolnym 2010/2011 w Zespole Szkół Ekonomicznych otwarto nowy kierunek kształcący absolwentów gimnazjów w zawodzie technika organizacji reklamy w klasie 4-letniego technikum.

Na gości czekały również dodatkowe atrakcje. Młodzież mogła wykazać się pomysłowością i spostrzegawczością przy układaniu puzzli malarskich oraz szukania różnic w specjalnie przygotowanych pracach graficznych.  Było przy tym dużo śmiechu i zabawy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym osobom za udział w tegorocznym „Dniu Otwartych Drzwi w SGR”.

zapraszamy do oglądania zdjęć