Konkurs plastyczny „Świat reklamy” rozstrzygnięty!

Aktualności, Konkursy i nagrody • 17 marca 2010


Konkurs2 Znane są już wyniki ogłoszonego przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy konkursu plastycznego pt. „Świat reklamy”.

Na konkurs wpłynęło blisko dziewięćdziesiąt prac z terenu powiatu świdnickiego i dzierżoniowskiego oraz Wałbrzycha, Bolkowa, Częstochowy i Gorlic (woj. małopolskie).

Jury w składzie: p. Agnieszka Szkolak, wicedyrektor ZSE, p. Violetta Zdziechowska-Mazurek, dziennikarka Wiadomości Świdnickich, p. Jolanta Brońska, p. Jadwiga Wróblewska oraz p. Renata Rychlicka-Benyamin, reprezentujące grono pedagogiczne ZSE postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria wiekowa – gimnazjum

1. miejsce: Karolina Zajdel z Gimnazjum nr I im. Marii Kunic w Świdnicy  (opiekun, p. Beata Zegarłowska)

2. miejsce: Marta Wysoczańska z Gimnazjum nr I im. Marii Kunic w Świdnicy  (opiekun, p. Beata Zegarłowska)

3. miejsce Karolina Wiśniewska z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Goczałkowie (opiekun, p. Anna Magrean)

3. miejsce ex aequo Justyna Czaja z Gimnazjum nr I im. Marii Kunic w Świdnicy  (opiekun, p. Beata Zegarłowska)

wyróżnienia:

1. Anna Kiełbasa z Gimnazjum nr I z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Dzierżoniowie (opiekun, p. Anna Passis)

2. Maciej Wernecki z Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Pszennie (opiekun, p. Monika Kornacka-Iwaniec)

3. Katarzyna Podłęcka z Ekologicznego Gimnazjum nr III z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie (opiekun, p. Beata Chodasiewicz)

Kategoria wiekowa – szkoły średnie

1. miejsce: Wojciech Karaczun z Zespołu Szkół nr I w Świdnicy

1. miejsce ex aequo: Adrianna Wlaźlak z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy (opiekun, p. Anita Kwiecień)       

2. miejsce: Michalina Duda z I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy im. Jana Kasprowicza (opiekun, p. Anita Kwiecień)

3. miejsce Maxymilian  Wychowanek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy (opiekun, p. Anita Kwiecień)

wyróżnienia:

1. Patrycja Andrzejczak z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie Zdroju (opiekun, p. Beata Wilczewska)

2. Aneta Orlińska z II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr I im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach (opiekun, p. Justyna Góra)

3. wyróżnienie poza konkursem Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych: Joanna  Markiewicz z Zespołu Szkół Ekonomicznych im Wincentego Stysia w Świdnicy

4. wyróżnienie poza konkursem Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych: Marcin Sarnowski ze Studium Grafiki Reklamowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych im Wincentego Stysia w Świdnicy

Organizatorzy składają serdeczne gratulacje laureatom, jak również podziękowania wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Specjalne wyrazy uznania są kierowane w stronę nauczycieli za ich trud włożony w przygotowanie młodzieży do konkursu i kształtowanie postaw estetycznych wśród młodego pokolenia.

Nagrody, wyróżnienia oraz dyplomy uczestnictwa zostaną wręczone podczas „Dni Otwartych w SGR”, 25 marca 2010r. o godz. 12.00 w budynku przy ul. Pionierów 10 w Świdnicy.