Last Minute – Super zawód

Studium • 16 sierpnia 2009


Tak więc, trafiłeś na tą stronę gdyż szukasz ciekawego miejsca dla siebie. Skończyłeś szkołę średnią i chcesz kontynuować naukę. Dookoła różne oferty, różne kierunki, a decyzja nie jest łatwa, gdyż wpływa ona na Twoje dalsze życie. Decyzja podjęta w kilka minut może potencjalnie zmienić Twoje życie. Nie martw się! Wystarczy myśleć jasno i wiedzieć czego się chce. Dobra wiadomość jest taka, że wiele osób przed Tobą było w tej samej sytuacji – musieli dokonać wyboru i UDAŁO IM SIĘ ! :)

Jeśli chcesz zdobyć ciekawy zawód na nowoczesnym kierunku, być kreatywnym w pracy, a w przyszłości pracować z ciekawymi ludźmi, to Studium Grafiki Reklamowej jest szkołą dla Ciebie.

SGR jest jedną z nielicznych, publicznych (państwowych) szkół w kraju, przygotowujących specjalistów w dziedzinie reklamy i jedyną tego typu szkołą w Świdnicy. Zajęcia z przedmiotów zawodowych prowadzą pedagodzy i artyści, którzy mają na swoim koncie liczne sukcesy, wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą zapewniając tym samym wysoki poziom nauczania.

Perspektywy pracy:

Zasady przyjęć

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.