Reprezentacja SGR na wizycie studyjnej w Brukseli

Aktualności • 22 września 2011


Tuż po zakończeniu roku szkolnego 2010/2011, reprezentacja SGR w nagrodę za wyróżnione plakaty unijne, wyjechała na wycieczkę do Brukseli.
 
Spośród 242 prac nadesłanych z całej Polski komisja wytypowała 22 laureatów konkursu plastycznego ogłoszonego przez euro deputowaną, p. Lidię Geringer de Oedenberg.
 
Komisja wyróżniła nagrodą wyjazdu do Parlamentu Europejskiego Ingę Kuc i Agnieszkę Malinowską z II roku SGR, Przemysława Syguta z klasy II TOR oraz nagrodą rzeczową, tegoroczną absolwentkę SGR, Anetę Adamów.
 
W dniach 27-29 czerwca 2011 Inga Kuc i Agnieszka Malinowska, słuchaczki II roku SGR  wraz z opiekunką p. Renatą Rychlicką-Benyamin miały możliwość zwiedzać Brukselę, poznać Parlament Europejski i uczestniczyć w uroczystym wernisażu wystawy plakatów promujących objęcie przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej.
 
Wyjazd był niezwykłą okazją do poznania pięknej architektury belgijskiej, zapoznania się z pracą euro deputowanych Parlamentu Europejskiego, jak również konfrontacji prac plastycznych prezentowanych na otwarciu wystawy w siedzibie PE.

Wizyta studyjna w Brukseli 2011      Wizyta studyjna w Brukseli 2011

 zapraszamy do galerii SGR
Renata Rychlicka-Benyamin