Wyniki szkolnego konkursu „Światowy Dzień Walki z AIDS”

Aktualności, Konkursy i nagrody • 04 grudnia 2013


 

 

Weronika Wywrot 2TOR Aleksandra Uroda 3TOR
Szymon Dębowski 4TOR Klaudia Karniej 2TOR

1. grudnia jest obchodzony Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych zrealizowała plakaty nawiązujące do problematyki AIDS i HIV. W budynku głównym ZSE zostały wyeksponowane prace wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi i graficznymi, natomiast na koncie TOR na fb rozgrywało się emocjonujące głosowanie o nagrodę publiczności. W głosowaniu tym zwyciężyła Klaudia Karniej z klasy 2 TOR. Serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie, spośród wszystkich wykonanych prac, jury w składzie – p. Monika Czuwara, wicedyrektor ZSE, p. Jadwiga Wróblewska, pedagog szkolny, p. Łukasz Lesiów, opiekun Samorządu Szkolnego oraz p. Jacek Świątkowski, grafik komputerowy – postanowiło przyznać trzy nagrody dla: Weroniki Wywrot z klasy 2 TOR, Aleksandry Urody z klasy 3 TOR oraz Szymona Dębowskiego z klasy 4 TOR. Serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone dnia 6. grudnia 2013 roku o godz. 13.30 w ZSE.

Jury zgodnie przyznało, że poziom prac był bardzo wysoki, plakaty charakteryzowały się pomysłowością, wysokim poziomem realizacji i dbałością o zachowanie przekazu. Niestety, niektóre prace – pomimo dużego kunsztu plastycznego – nie mogły przejść ostatecznej weryfikacji ze względu na zawartą w pracach niewłaściwą symbolikę.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pięknych kreacji plastycznych i kolejnych nagród w konkursach plastycznych. :)

Renata Rychlicka-Benyamin.