X Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy ZSE

Konkursy i nagrody • 07 grudnia 2009


Dnia 3 grudnia 2009r. w budynku przy ul. Pionierów 10 odbył się X Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy ZSE, o którego oprawę plastyczną zadbali słuchacze II roku SGR wraz z opiekunką, p. Renatą Rychlicką-Benyamin.

W przerwie zmagań krasomówczych, uczestnicy konkursu wraz z zaproszonym gośćmi mieli możliwość zwiedzania pomieszczeń Studium Grafiki Reklamowej. Był czas na obejrzenie ciekawie zaaranżowanych sal, zaprezentowanych prac rysunkowych, malarskich i graficznych oraz rozmowę ze słuchaczami.

Studium Grafiki Reklamowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Świdnicy jest policealną szkołą kształcącą w zawodzie technika organizacji reklamy na wydziale dziennym i zaocznym. Swoją ofertę do tej pory kierowała do absolwentów szkół średnich.

Od nowego roku szkolnego 2010/2011 dyrekcja szkoły postanowiła rozszerzyć zakres nauczania również o absolwentów gimnazjów. W Zespole Szkół Ekonomicznych będzie prowadzony nabór do klasy o kierunku technik organizacji reklamy. Jest to nowa propozycja dla szkoły młodzieżowej, której jeszcze nie było w Powiecie Świdnickim i okolicy.

Zapraszamy do oglądania zdjęć

Renata Rychlicka-Benyamin.